Novinky
a události

6. 1. 2021

Den otevřených dveří na Fakultě veterinárního lékařství

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Fakulty veterinárního lékařství, který se koná v pátek 29. ledna 2021 v 9:00 on-line formou. On-line prezentací fakulty vás provede proděkan MVDr. Jan Chloupek, Ph.D., který vás seznámí nejen s důležitými informacemi o fakultě, ale také odpoví na vaše dotazy. Těšíme se na setkání s vámi! 

13. 1. 2021

Den otevřených dveří na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

Den otevřených dveří na Fakultě veterinární hygieny a ekologie proběhne online v pátek 29. 1. od 11 hodin. Těšit se můžete na prezentaci s proděkankou doc. MVDr. Radkou Dobšíkovou, Ph.D., o studijních programech, výhodách pro studenty a co je nejvíce zajímá na naší fakultě. Poté bude následovat diskuse.

5. 1. 2021

Výzva rektora: Centrum výpomoci COVID 19 při VFU Brno

Vážené studentky a studenti, v současné době prožíváme opětovný nárůst pandemie COVID–19, kde počet pozitivních případů na konci roku 2020 překročil 17 000 případů za den. Nemocnice, zdravotnická zařízení, krajské hygienické stanice a další logistická podpora státu účastnící se potlačování pandemie jsou přetížené a často na kraji svých možností. Za této situace se na naši univerzitu obrátila Krajská hygienická stanice se sídlem v Jihomoravském kraji s žádostí o pomoc.

Poslední číslo časopisu VITA
Časopis VITA Universitatis