V týdnu od 18.5.2020 Vám budeme do stagu zapisovat zápočty ze sportů. Vzhledem k situaci v letním semestru zapíšeme zápočet všem studentům, kteří mají řádně zapsanou TV a sport ve stagu a jsou přihlášení do sportů v rámci kreditů ( přihlašovací web ÚTVS). Jiné podmínky pro udělení zápočtu tento semestr nejsou.

 

Těm z Vás, kteří potřebují zapsat zápočet také do indexu, budeme k dispozici v týdnu15.18.6.2020 v těchto časech:

 

Jan Kubernát         Út, St   12.00-13.00 hod

Jiří Chodníček      St, Čt +9.00-10.00 hod

Petr Krátký          Út 11.-11.30, St 10.30-11.00 hod

 

Zkontrolujte si prosím garanty jednotlivých sportů. Vyučující, který není garantem sportu v daném dni a čase, Vám zápočet nebude moci zapsat.

 Rozdělení garantů sportů

 
PaedDr. Jan Kubernát

Badminton (Po, Čt odpo), Bouldering, HIIT (Po), Tabata-HIIT (Čt),  Florbal-muži, Plavání (Út), Tenis (Čt), Zumba, Volejbal (Po, Čt), Sportovní aktivity, které vedl.

 
Mgr. Jiří Chodníček

Badminton (Po-dopo, St-odpo),  H.E.A.T.,  Fotbal, Jumping,  Overbally-gymbally, Pilates, Plavání (Po), Tenis (Út), TRX, + Sportovní aktivity, které vedl.

 
Mgr. Petr Krátký, Ph.D 

Aerobik (St), Badminton (Út, Čt-dopo), Basketbal, Florbal-ženy, Frisbee, HIIT (Út) , Jóga, Ju-Jitsu, Kondiční posilování,  Plavání (St), Stolní tenis, STT a LAT tance, Tenis (Po)

 

Při udělování zápočtů do indexů se budeme řídit pokyny ministerstva zdravotnictví ( nutné roušky, dezinfekce při vstupu, rozestupy ).

Pro studenty, kteří se nebudou moci dostavit v daných termínech, budou vypsány termíny náhradní ( týká se i studentů z jiných zemí ).

 

Podmínky k udělení zápočtu ze sportu

  • aktivní účast v hodině dle instrukcí učitele/ instruktora (povolené jsou 2 absence)
  • pokud jste si vybrali sport za kredit a chcete na konci semestru dostat zápočet a nepodaří se vám pokaždé do hodiny přijít tak nezoufejte!
  • 2 (slovy dvě) vaše absence za semestr neřešíme. Nemusíte udávat důvod, když se necítíte dobře nebo se vám to zrovna nehodí, tak 2 x za semestr nemusíte do hodiny sportu přijít a nic se neděje. Zbylé prezence budou stačit k tomu, aby jste dostali zápočet.
  • Pokud chybíte více než 2 x za semestr a je to třeba z důvodu nemoci, tak při předložení lékařské omluvenky vyučujícímu v době, kdy už jste zase zdrávi a přijdete do hodiny, tak se vám vaše absence zaviněné nemocí anulují.
  • Pokud máte více než 2 absence za semestr a nemáte omluvenku od lékaře, tak máte ještě možnost si nadbytečné absence nahradit v průběhu semestru i v jiných sportech.
  • Pokud máte více než 2 absence za semestr, nemáte omluvenku od lékaře, nadbytečné absence si nikde nenahradíte, tak od nás bohužel zápočet nemůžete dostat.
  • Vaše plánované absence v hodinách TV nemusíte předem hlásit vyučujícím mailem či osobně.

 Studuj na Fakultě veterinárního lékařství

 

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

 

Více zde

TEXT