Složení akademického senátu

 

Předsednictvo AS VFU Brno pro funkční období 2017-2020

Fakulta Jméno Funkce
     
FVL Prof. MVDr. František Treml CSc. předseda
FVHE MVDr. Petra Vošmerová Ph.D. člen předsednictva
FVL Prof. MVDr. Jiří Smola CSc. místopředseda
FaF Doc. PharmDr. Karel Šmejkal Ph.D. člen předsednictva
FVHE MVDr. Hana Běhalová - student člen předsednictva
FVL MVDr. Pavel Proks Ph.D. tajemník

 

Složení AS VFU Brno pro funkční období 2017-2020

 

AP FVL    

1

Prof. MVDr. Alois Čížek CSc.   cizeka@vfu.cz
2 MVDr. Robert Srnec Ph.D.   srnecr@vfu.cz
3 Prof. MVDr. et RNDr. Petr Hořín CSc.   horinp@vfu.cz
4 MVDr. Pavel Proks Ph.D. tajemník AS VFU  proksp@vfu.cz
5 Prof. MVDr. Jiří Smola CSc. místopředseda  smolaj@vfu.cz
6 Prof. MVDr. František Treml CSc. předseda tremlf@vfu.cz
 STUDENTI  FVL    

1

Katarína Kopálová   V13046@vfu.cz
2 Ivana Miklovičová   V14060@vfu.cz
3 MVDr. Marilena Georgiou - DSP   V16206@vfu.cz
AP FVHE    
1 Mgr. Zdeňka Javůrková Ph.D.   javurkovaz@vfu.cz
2 Doc. MVDr. Iveta Bedáňová Ph.D.   bedanovai@vfu.cz
3 prof. MVDr. Stanislav Navrátil CSc

 

navratils@vfu.cz 
4 Prof. MVDr. Jiří Pikula, Ph.D.   pikulaj@vfu.cz
5 MVDr. Matej Pospiech Ph.D.   pospiechm@vfu.cz
6 MVDr. Petra Vošmerová Ph.D.

členka předsednictva

vosmerovap@vfu.cz
STUDENTI FVHE    
1 Klára Konopáčová   H16363@vfu.cz
2 David Najt   H17306@vfu.cz
3 MVDr. Hana Běhalová - DSP  členka předsednictva behalovah@vfu.cz
AP FaF    
1 Doc. PharmDr. Kateřina Kubová Ph.D.   dvorackovak@vfu.cz
2 Mgr. Petr Mokrý Ph.D.   mokryp@vfu.cz
3 Doc. Mgr. Jan Muselík Ph.D.   muselikj@vfu.cz
4 Doc. MVDr. Pavel Suchý Ph.D.   suchypa@vfu.cz
5 Doc. PharmDr. Karel Šmejkal Ph.D. člen předsednictva Karel.mejkal@post.cz
6 Doc. PharmDr. Mgr. David Vetchý Ph.D.   vetchy@email.cz
STUDENTI FaF    
1 Kateřina Kleinerová   F15075@vfu.cz
2 Patrik Sivulič   F15137@vfu.cz
3 Mgr. Adéla Firlová - DSP   F17189@vfu.cz

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person