Windsurfing II

 

Termín: 2.-7.9.2018

cena2500,- Kč (pro členy VSK, pro nečleny + 500 Kč) za ubytování, zapůjčení WS materiálu, náklady na organizaci kurzu

program: Většinu týdne budete zasvěcováni do krásy a tajů windsurfingu. Záleží to ale hlavně na počasí, hlavně větru. Výuku vedou zkušení instruktoři i z řad bývalých účastníku kurzu. Začínáme teorií a nácvikem manévrů na suchu, potom přejdeme na nácvik stability na prkně na vodě a již po prvních pár hodinách začneme zkoušet jízdu s plachtou. Windsurfing zvládne opravdu každý, budeme mít plachty a prkna jak pro subtilní dámy, tak pro svalnaté borce.  Stále čekáme na někoho, koho to prostě nenaučíme, ale za posledních 10 let marně. Při absenci větru je v programu cykloturistika v okolí Pálavy, jízda na loďkách či kolečkových bruslích, záchrana rozfoukaných serfařů, čekání na vítr, burčák….

 

fotky z kurzu zde: http://www.vfu.cz/fotogalerie/tvsport/windsurfing/index.html

místo:  yachtklub Pasohlávky (Novomlýnské nádrže)

 

Pasohlávky jsou cca 35 km z Brna, pravidelně od tam jezdí do Brna bus, není tedy problém si odskočit na zápis či zkoušku do školy. :o)

 

 

Informace pro účastníky

 

sraz: neděle  2. září v 9.00 hod před tělocvičnou VFU

 

pozor!!: Do Pasohlávek pojedeme z Brna na kole!! Pohodová cesta asi 35 km. Odvoz zavazadel zajištěn. 

 

ubytování: k dispozici budeme mít 2 chatky, v každé je 5 postelí (při špatném počasí pojmou až dvojnásobný počet nocležníků). Kdo chce mít soukromí, nechť si vezme stan. Nezapomeňte spacáky a karimatky!!

 

stravování: z vlastních zásob, vařič i pár hrnců bude k dispozici, ve vesnici je obchod a spousta hospod.

 

co si vzít s sebou: jízdní kolo, cyklistickou přilbu, plavky, oblečení do sucha i mokra, pokud máte, tak neopren,neoprenové boty nebo extra tenisky do vody, hudební nástroj….

 


Bližší informace a přihlášky na ÚTVS u P. Krátkého nebo e-mailem kratkyp(zav)vfu.cz

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz