Zápočty -podmínky, absence

Všichni vyučující zapisují zápočty tento týden v konzultačních hodinách.

 

 

Abychom Vám mohli zápočet zapsat také do Stagu, musíte mít předmět Sport ve STAGU zaregistrován (nestačí registrace do sportů přes naše přihlašovací stránky)

 

 

Rozdělení garantů sportů

 

 

PaedDr. Jan Kubernát

Aerobik (Po), Badminton (Po, Čt odpo), Bouldering,florbal-muži, Plavání (Út),Tenis (Čt), ZumbaVolejbal, Sportovní aktivity, které vedl.

 

 

 

Mgr. Jiří Chodníček

Aerobik (St), Badminton (St-odpo),  H.E.A.T., HIIT (St), Fotbal, Jóga, Jumping,  Overbally-gymbally, Tenis (Út), TRX, +

Sportovní aktivity, které vedl.

 

 


 

Mgr. Petr Krátký, Ph.D 

Badminton (Út, St-dopo), Basketbal, Florbal-ženy, Frisbee, Tabata-HIIT (Út) , Ju-Jitsu, Kondiční posilování,  Plavání (St),

Stolní tenis, STT a LAT tance, Tenis (Po)+ Sportovní aktivity, které vedl.

 

 

 

 

 

 

 

Podmínky k udělení zápočtu ze sportu - aktivní účast v hodině dle instrukcí učitele/ instruktora (povolené jsou 2 absence)

 

pokud jste si vybrali sport za kredit a chcete na konci semestru dostat zápočet a nepodaří se vám pokaždé do hodiny přijít tak nezoufejte!

2 (slovy dvě) vaše absence za semestr neřešíme. Nemusíte udávat důvod, když se necítíte dobře nebo se vám to zrovna nehodí, tak 2 x za semestr nemusíte do hodiny sportu přijít a nic se neděje. Zbylé prezence budou stačit k tomu, aby jste dostali zápočet.

Pokud chybíte více než 2 x za semestr a je to třeba z důvodu nemoci, tak při předložení lékařské omluvenky vyučujícímu v době, kdy už jste zase zdrávi a přijdete do hodiny, tak se vám vaše absence zaviněné nemocí anulují.

Pokud máte více než 2 absence za semestr a nemáte omluvenku od lékaře, tak máte ještě možnost si nadbytečné absence nahradit v průběhu semestru i v jiných sportech.

Pokud máte více než 2 absence za semestr, nemáte omluvenku od lékaře, nadbytečné absence si nikde nenahradíte, tak od nás bohužel zápočet nemůžete dostat.

Vaše plánované absence v hodinách TV nemusíte předem hlásit vyučujícím mailem či osobně.

 

 

 

 

 

 

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person