Projeďte se po promoci po VFU v kočáře

Mimořádná akce čeká čerstvé absolventy a jejich rodinné příslušníky během týdne promocí. Kromě předání vytouženého diplomu a hromadného focení na ně čeká jedna mimořádná událost. Budou se po areálu Veterinární a farmaceutické univerzity Brno vozit v kočáře. Neobvyklou akci, která se do budoucna možná stane tradicí, si pro ně připravil univerzitní jezdecký oddíl.

 

Promoce představuje jeden z mála okamžiků, kdy rodiče a další příbuzní studentů vstoupí do areálu univerzity. Projít si celý areál je nejen časově náročné, ale v horkých letních dnech i vyčerpávající. Jezdecký oddíl VFU Brno proto v příštím týdnu chystá projížďky areálem univerzity. Studenti tak můžou posadit své rodiče i prarodiče do kočáru a představit jim celý kampus VFU Brno.

 

„Rozhodli jsme se vyzkoušet, jaký bude zájem o projížďku po areálu univerzity. Nejde o komerční záležitost, ale o zpříjemnění slavnostního dne, které by mohli ocenit především rodiče a prarodiče čerstvých absolventů. Cena za projížďku bude dobrovolná a celý výtěžek půjde na činnost jezdeckého klubu," vysvětluje doktorka Markéta Sedlinská z Kliniky chorob koní. Vybraná částka tak pomůže doplnit vybavení, které používají studenti v rámci výuky.

 

Dvojspřeží bude na zájemce čekat po jednotlivých promocích přistavené před aulou. Absolventům přejeme nejen příjemnou jízdu areálem univerzity, ale také šťastnou cestu životem.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person