Vyšlo druhé číslo Vita Universitatis 2013

Zimu velmi pozvolna vystřídalo jaro a navzdory chladnému a sněživému začátku lze konečně cítit na každém kroku. Redakce Vita Universitatis vám přináší souhrn nejdůležitějších věcí, které se za poslední dva měsíce na Veterinární a farmaceutické univerzitě udály.

 

Hlavním tématem jsou stavby, které vyrostou v letošním roce v areálu VFU, přečíst si můžete o aktualizaci dlouhodobého záměru či o rozpočtu na rok 2013. V rámci aktuálního dění z jednotlivých fakult si přečtete o úloze VFU při vývoji a transplantaci srdečních chlopní, o inovaci výuky v oblasti bezpečnosti potravin nebo o misi FaF na Dnech mezinárodního vzdělávání.

 

Zjistíte, kdo získal titul Miss studentka, představí se vám Myslivecký kroužek VFU Brno a dozvíte se, jak zapůsobil projekt Společník pro život na veterinární spolužáky v Košicích. Přečíst si můžete reportáže ze 76. reprezentačního veterinárního plesu a z koncertu, který první jarní den uspořádala VFU v aule.

 

Docent Steinhauser vás provede nebezpečným Pákistánem, zjistíte, které významná ruská univerzita chce spolupracovat s VFU Brno.       

 

Časopis je volně dostupný ve foyer budovy rektorátu. Příjemné čtení přeje redakce VU.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person