Studenti pořádají benefiční závody na podporu opuštěných zvířat

Útulek U Šmudliny v Tachově často bojuje se závažnými infekcemi. K zvládnutí situace však pracovníci útulku potřebují finance. Studenti VFU ukázali, že osudy opuštěných zvířat jim nejsou lhostejné, a rozhodli se pomoct zvířatům v tachovském útulku. V půlce května proto uspořádají benefiční závody autíček na ovládání. Každý soutěžící, který se zúčastní závodů, současně přispěje na chod útulku U Šmudliny. Akci podpořil rektor VFU Brno, profesor Vladimír Večerek.

 

Závody se konají 14. 5. od 15:30 hod ve foyer Studijního a informačního centra VFU Brno. Zúčastnit se může každý, kdo chce přispět a podpořit opuštěná zvířata. Soutěžit se bude ve třech kategoriích: auto, vrtulník a tank. Všechny dopravní prostředky budou k dispozici na místě, každý závodník si však může přinést i svůj vlastní stroj.

 

Zápisné je pro studenty VFU 30 Kč, pro zaměstnance a ostatní soutěžící za 80 Kč. Zaregistrovat se můžete na spolecnikprozivot@seznam.cz. Chcete-li touto zábavnou formou přispět na chod útulku, neváhejte a přijďte si zazávodit.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person