Vyšlo třetí číslo Vita Universitatis 2013

Jaro je v plném rozpuku, občas si z nás trošku vystřelí, někdy připomíná téměř letní počasí, avšak sněhu se dočkáme snad nejdřív na podzim. Blíží se zkouškové a pak léto. Redakce Vita Universitatis vám přináší souhrn nejdůležitějších věcí, které se za poslední měsíc na Veterinární a farmaceutické univerzitě udály.

 

Stále častěji ze všech koutů zaznívá pojem evaluace, a právě systému hodnocení kvality veterinárního vzdělávání představuje hlavní téma časopisu. Přečíst si můžete také o hodnocení doktorských studijních programů na všech fakultách, historii mezinárodních evaluací veterinárního vzdělávání či o evropském systému hodnocení kvality.

 

V rámci aktuálního dění z jednotlivých fakult si přečtete o nových studijních materiálech pro nové curriculum, zjistíte, kdo převzal pohár rektora v závodech vozatajů. FVHE uspořádala jubilejní X. Kábrtovy dietetické dny, které však doprovodila další významná jubilea. Dovíte se také něco o historii a činnosti Fakultní lékárny.

 

Podíváme se na farmaceutický ples, Hipologický klub IVSA vás seznámí s Luckou, přečíst si můžete i neuvěřitelná přiznání studentů a dozvíte se něco o venčení psů v útulcích v rámci sportu.  

Dobrodružná výprava docenta Steinhausera vás provede nebezpečným Irákem.

 

 Časopis je volně dostupný ve foyer budovy rektorátu. Příjemné čtení přeje redakce VU.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person