Odborníci z ICRC představí studentům možnosti spolupráce

Láká vás lékařský výzkum? Chcete se stát členem mezinárodního výzkumného týmu a spolupracovat s předními českými i zahraničními institucemi jako je americká Mayo Clinic, University of Minnesota či University College London? Přijďte 28. 5. na přednášky odborníků Mezinárodního centra klinického výzkumu.

 

Vystoupí MUDr. Marek Orban a MUDr.Pavel Piler. První část přednášky se bude vztahovat k základním pravidlům výzkumné činnosti, přípravě a realizaci projektu, analýze dat a prezentaci výsledků. V druhé části pak uslyšíte o možnosti spolupráce s ICRC v oblasti tkáňového inženýrství v kardiovaskulární medicíně.

 

MUDr. Marek Orban je lékař Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně a koordinátor výzkumného subprogramu Cardio V FNUSA-ICRC. MUDr. Pavel Piler je kardiochirurg Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně a koordinátor výzkumného subprogramu Cardio VII FNUSA-ICRC. Oba lékaři s VFU intenzivně spolupracují a hledají schopné vysokoškoláky, kteří se chtějí zapojit do práce výzkumných týmů.

 

Pozvánku na přednášku naleznete zde.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person