Termíny pro konferenci Ochrana zvířat a welfare 2013

Fakulta veterinární hygieny a ekologie Veterinární a farmaceutické univerzity Brno ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství a Státní veterinární správou ČR pořádají jubilejní 20. odbornou konferenci s mezinárodní účastí Ochrana zvířat a welfare 2013. Chcete-li se účastnit, nepromarněte termín podání přihlášky. Možnost přihlásit se končí 31. července. Deadline pro zaslání příspěvků je pak 10. srpna. Samotná konference se koná 25. září.    

 

Konference Ochrana zvířat a welfare je zaměřena na aktuální otázky ochrany a welfare hospodářských zvířat, zájmových zvířat, pokusných zvířat a volně žijících zvířat včetně zvířat v zoologických zahradách a handicapovaných zvířat.

Konference je určena pro pracovníky státních orgánů ochrany zvířat, veterinární praxe, chovatelské praxe, univerzit, výzkumných ústavů, zoologických zahrad a další zájemce o danou problematiku.

 

Z konference bude vydán sborník. Příspěvky je nutné upravit dle zásad pro publikování v odborných časopisech. Podrobnosti a přihlášku naleznete zde.

 

 

Předběžný harmonogram konference:

25. září 2013              8,30 –   9,30           registrace účastníků

                                   9,30 – 17,00           jednání konference

Podrobný program konference bude přihlášeným účastníkům zaslán na začátku září 2013.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person