Zvýhodněný vstup na chovatelské výstavy pro studenty VFU Brno

Nevšední podívaná se chystá v areálu brněnského výstaviště, které ve dnech 27. až 30. června zaplní zvířata mnoha plemen a velikostí. Konají se zde dvě chovatelské výstavy: Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky a výstava chovatelských potřeb PROPET. Studenti Veterinární a farmaceutické univerzity Brno můžou využít zvýhodněné ceny vstupenky.

 

První jmenovaná výstava nabídne návštěvníkům jedinečnou přehlídku více než sedmi set rozmanitých plemen skotu, ovcí, koz, prasata koní. Zvířata budou soutěžit v národních šampionátech a komentovaných přehlídkách. Součástí národní výstavy jsou expozice více než sto padesáti prodejců technologiích, krmiv, chovatelských potřeb a zemědělské techniky.

 

Výstava PROPET se věnuje domácím mazlíčkům, její program vyvrcholí o posledním červnovém víkendu mezinárodní soutěží psů INTERCANIS a mezinárodní výstavou koček INTERFELIS. 

 

Už tak bohatý program výstav oživí ukázky dojení mléka, stříhání ovcí, westernový program koní, rodeo show, noční show Brno Trophy. Závodníci z celé Evropy se sjedou na soutěž psů INTERCANIS AGILITY .

 

Zvýhodněný vstup se slevou 50% (za 80,-Kč). Kliknutím na banner se dostanete přímo do registrace. Při registraci zadejte kód VFUB13 (velkými písmeny). Po registraci přijde registrovaným e-mail o potvrzení registrace. Ten je potřeba vytisknou a přinést na pokladnu.

 

 

 

 

 


Pro registraci a zvýhodněnou cenu klikněne na banner.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person