Studenti VFU Brno vyhlašují sbírku pro psí a kočičí útulek v Bzenci a útulek Tibet

Studenti VFU Brno v rámci projektu Společník pro život vyhlašují sbírku pro dva útulky. Materiálními a finančními dary se snaží pomoci dvěma útulkům: psímu a kočičímu útulku v Bzenci a útulku Tibet v Marefách.


Do sbírky je možné zapojit se darováním kvalitních masových konzerv pro kočky, veterinárních granulí K/D a I/D, granulí pro kočky Calibra, plastových misek na žrádlo pro kočky, pro psy pak darováním dek, misek na žrádlo, kvalitních krmiv, obojků a vodítek.


"Zvířata v útulcích můžete podpořit i finančně na transparentní účet 2200491085/2010. Společník pro život z vybraných peněz zakoupí speciální veterinární přípravky (desinfekce, veterinární léčiva a další). Podpořte opuštěná zvířata v útulcích, vážíme si každé pomoci," říká Jiří Žák, autor projektu Společník pro život, který sbírku organizuje.


V rámci kočičího útulku v Bzenci se jedná o akutní pomoc, materiální sbírka proto probíhá do neděle 17.11.2013.


Sběrné místo: Klinika chorob koní, na chodbě u studentské místnosti


Kontakt: Společník pro život, Jiří Žák, e-mail: spolecnikprozivot@seznam.cz

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person