VFU rozsvítí vánoční stromek a uspořádá sportovní odpoledne pro děti

Po roce opět přichází adventní období a s ním nejkrásnější svátky v roce.  Na Svoboďáku začal růst vánoční trh, obchodníci budují stánky. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno si pro vás nachystala přivítání adventu, které v areálu univerzity navodí tu pravou vánoční atmosféru. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu pěvecky doprovodí sbor studentů IVSA. Ceremoniál, který přechází v tradici, proběhne za přítomnosti představitelů VFU Brno a dalších hostů v úterý 3. 12. v 16:00 hodin před budovou rektorátu. Nebude chybět tradiční svařáček a jiné nápoje na zahřátí.

 

Tím však program nekončí. Ústav TV a sportu ve spolupráci s Vysokoškolským sportovním klubem a Jezdeckým klube VFU Brno si vás a vaše ratolesti dovoluje pozvat na sportovní odpoledne s názvem „Možná přijede i Mikuláš“, které se uskuteční ve sportovní hale a jízdárně VFU Brno. Od půl páté do šesti si můžete se svými dětmi vyzkoušet některou ze sportovních disciplín ve sportovní hale. Akce se pak přesune do jízdárny, kde děti čeká projížďka na koních. A možná přijede i Mikuláš.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person