Ochrana týraných koní v ČR

Společník pro život pořádá odbornou besedu na téma problematiky týraných koní v České republice. Beseda bude probíhat ve formě interaktivní diskuze mezi hosty. Na akci promluví odborníci, kteří se věnují různým aspektům ochrany, léčby a welfare koní. Pozvání přijal Vladimír Uhlíř z Krajské veterinární správy pro Středočeský kraj, Petr Ondráček z Ligy na ochranu zvířat, Zdeněk Žert, veterinární lékař z Kliniky chorob koní a Eva Voslářová, docentka Ústavu veřejného veterinářství, ochrany zvířat a welfare VFU Brno. Pořadatelé očekávají, že se do diskuse zapojí také publikum.

 

Akce se uskuteční v sobotu 19. dubna od 10:00 hodin v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity Brno. Místem pořádání je velká posluchárna Pavilonu profesora Klobouka.   

 

Na besedě se také představí Koňská záchranka, s kterou Společník pro život spolupracuje. Zájemci si budou smět po besedě prohlédnout speciálně vybavenou sanitku pro koně.

 

Společník pro život besedu pořádá ve spolupráci s Ústavem veřejného veterinářství, ochrany zvířat a welfare VFU Brno. Účastníci mohou dobrovolným vstupným přispět na chod vybraného útulku.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person