Vedoucí Animálního centra ICRC

Nemocnice u Svaté Anny hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucího Animálního centra ICRC. To představuje jednu z výzkumných platforem a významně spolupracuje s dalšími výzkumnými týmy ICRC. Od uchazeče o pozici výzkumné centrum očekává především zkušenosti v oblasti veterinárního lékařství a výzkumu, koordinační a organizační schopnosti, skvělé komunikační dovednosti a zkušenosti v oblasti vedení výzkumných projektů a grantů.

 

Vedoucí Animálního centra ICRC povede a bude koordinovat činnost výzkumného týmu, spravovat rozpočet, plánovat výzkumné projekty a spolupracovat s dalšími vědeckými pracovišti a institucemi na národní i mezinárodní úrovni.

 

Zájemci o pozici vedoucího mohou posílat elektronické přihlášky Šárce Volejníkové z FNUSA na sarka.volejnikova@fnusa.cz. Deadline pro přihlášení je 4. května.

 

Podrobnosti o vypsané pozici naleznete zde.     

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person