120 vteřin pro life sciences: červen 2014

Biochemie, mikrobiologie, bioinformatika či molekulární biologie, ale také medicínská či laboratorní technika. To je jen krátký výčet oblastí, kterým se bude věnovat networkingové setkání 120 vteřin, které pořádá Jihomoravské inovační centrum ve spolupráci s Centrem pro transfer technologií Masarykovy univerzity. Setkání se uskuteční 4. 6. odpoledne v Brně

 

Akce se uskuteční v budově INBIT, kde se soustředí inovativní podniky nejen z biotechnologického odvětví. Místo pořádání není vybráno náhodně. Z INBITu se suchou nohou dostanete jak do akademického prostředí Univerzitního kampusu Bohunice, který patří Masarykově univerzitě, tak i do Fakultní nemocnice Bohunice. A hned za rohem je Středoevropský technologický institut CEITEC.

 

Setkání pro vás bude přínosné, ať už se věnujete biotechnologiím přímo, nebo jste dodavateli akademikům či nemocnicím. Přijďte se setkat se zástupci firem ve vaší oblasti a navázat nové kontakty.

 

Samotným 120 vteřinám budou navíc předcházet dvě krátké prezentace – Představení služeb Centra pro transfer technologií Masarykovy univerzity a Příležitosti pro malé a střední podniky v programu Horizont 2020.

 

Registraci a další inforamce naleznete zde.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person