Mezinárodní Letní škola parazitologie u primátů

Pokud se zajímáte o primáty a máte chuť zlepšit si své dovednosti v oblasti parazitologie, právě vám je určena Letní škola parazitologie primátů. Jedná se o týdenní kurz parazitologie zaměřený na primáty, který je určen především studentům veterinárního lékařství, biologie, antropologie a dalších podobně zaměřených oborů. Šestidenní kurz je zdarma a zbývá posledních pár volných míst.

 

Kurz studenty seznámí se základními parazitologickými metodami, diagnostikou parazitů a poskytne skvělou výchozí pozici pro pokročilé studium primátů a parazitologie. Kromě teoretických znalostí se v rámci praktických cvičení naučí sbírat a fixovat vzorky, dále je vyšetřovat a analyzovat. Sběr vzorků bude probíhat přímo v zoologické zahradě a součástí výuky bude i pitva primáta. Výuka bude probíhat v angličtině.

 

Přihlašovací formulář, program a kontakty naleznete zde. Přihlášky je možné zasílat do konce května. Samotný kurz začne 16. června a potrvá 6 dnů.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person