Třetí ročník mezinárodní konference MoodleMoot.cz

Oficiální Moodle Partner pro Českou republiku, společnost PragoData Consulting, ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze, Metropolitní univerzitou Praha, Veterinární a farmaceutickou univerzitou Brno, VŠB-TU Ostrava a VUT v Brně pořádají třetí ročník mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2014.

 

Letošní konference navazuje na úspěšné předchozí ročníky MoodleMoot.cz. Akce se koná 23. až 25. 6. 2014 na České zemědělské univerzitě v Praze (Kamýcká 129) a na Metropolitní univerzitě Praha (Učňovská 100/1). Téma konference napovídá její motto: Moodle stokrát jinak aneb jak na efektivní vzdělávání.

 

Hovořit se bude o mobilních technologiích, motivaci studentů a gamifikaci studia, o problematice upgradů a udržitelnosti aktuální verze Moodle, integraci s ostatními systémy. Dozvíte se, jak pomocí Moodle snížit TCO zajištění vzdělávání i jak atypicky lze Moodle využívat.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person