Na výroční konferenci CEITEC se představí i veterinární workshop

Právě probíhá registrace na první ročník mezinárodní konference „Frontiers in Material and Life Sceinces", pořádané Středoevropským technologickým institutem CEITEC, která se bude konat v Brně ve dnech 21. až 24. října.


Na programu jsou jak přednášky zahraničních vědců, tak i těch, kteří působí v CEITECu. Kromě společného programu se uskuteční i tématicky zaměřené workshopy, výstava plakátů (posterů) a několik společenských akcí. Nebude chybět veterinární workshop, na kterém vystoupí Ivan Rychlík z Karlovy univerzity, Udeni Balasuriya z University of Kentucky nebo David Modrý z VFU Brno.

 

Konference se bude konat v Hotelu International v centru Brna za účasti předních světových vědců z oblasti materiálových a živých věd. Cílem je mimo jiné i debata o zkoumání rozhraní disciplín. Nedílnou součástí konference je i „poster session", v rámci které mladí nadějní vědci získají možnost prezentovat a diskutovat výsledky své práce v širším vědeckém fóru a zároveń se mohou účastnit soutěže. Navíc získají vstup na konferenci zcela zdarma.


Podrobnější informace najdete na internetových stránkách konference, program konference naleznete tady.

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person