Pozvánka na "What's new in piglet coccidiosis"

Pozvánka na přednášku „What's new in piglet coccidiosis?", která se uskuteční v rámci předmětu Parazitologie V1PA1, H1PA1 v úterý 2. prosince 2014 v 10:30 hod v multifunkční místnosti SIC (1. NP. vpravo). Přednášet bude Prof. Anja Joachim, Dipl. EVPC z University of Veterinary Medicine ve Vídni. Přednášky se mohou zúčastnit i studenti jiných fakult.

 

Profesorka Anja Joachim přednostkou Ústavu parazitologie na Univerzitě veterinárního lékařství ve Vídni. Zabývá se imunologií a parazito-hostitelskými interakcemi při kokcidióze sajících selat, epidemiologií a diagnostikou onemocnění přenášených vektory a zoonózami parazitárního původu u domácích a volně žijících zvířat. Je také Diplomate of the European Veterinary Parasitology College a členkou řady vědeckých a odborných společností (German Society for Parasitology, Austrian Society for Tropical Medicine and Parasitology, World Association for the Advancement of Veterinary Parasitology (WAAVP).

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person