Rozsvícení vánočního stromu a sportovní odpoledne pro děti

Po roce opět přichází adventní období a s ním nejkrásnější svátky v roce.  Na Svoboďáku co nevidět vyroste vánoční trh, obchodníci postaví stánky. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno si pro vás nachystala přivítání adventu, které v areálu univerzity navodí tu pravou vánoční atmosféru. Slavnostní rozsvícení vánočního stromu pěvecky doprovodí děti z dětského domova Vranov a sbor studentů IVSA. Ceremoniál, který se stává tradicí, proběhne za přítomnosti představitelů VFU Brno a dalších hostů v úterý 2. 12. od 16:00 hodin před budovou rektorátu. Nebude chybět tradiční svařáček a jiné nápoje na zahřátí.

 

Tím však program nekončí. Ústav TV a sportu ve spolupráci s Vysokoškolským sportovním klubem a Jezdeckým klubem VFU Brno si vás a vaše ratolesti dovoluje pozvat na sportovní odpoledne s názvem „Možná přijede i Mikuláš“, které se uskuteční ve sportovní hale a jízdárně VFU Brno. Od půl páté do šesti si můžete se svými dětmi vyzkoušet některou ze sportovních disciplín ve sportovní hale. Akce se pak přesune do jízdárny, kde děti čeká projížďka na koních. A možná přijede i Mikuláš.

 

Dětský večer zakončí divadelní představení společnosti Špilberk Bob a Bobek znovu na scéně, a to v muzikálové podobě.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person