Fleas: who are they and how to win the war

Ústav parazitologie a patologické morfologie zve na přednášku Fleas: who are they and how to win the war, která se uskuteční ve čtvrtek 11. prosince 2014 v čase od 10:30-12:00 hod. Přednášet bude MVDr. Jan Šlapeta, Ph.D. z Faculty of Veterinary Sciences na University of Sydney. Akce se uskuteční v Pavilonu profesora Klobouka v rámci předmětu Parazitologie. Zvaní jsou však také studenti jiných předmětů i fakult.

 

Jan Šlapeta se zabývá biologií, rozmanitostí a dalšími nečekanými vlastnostmi významných parazitů lidí i zvířat, stejně jako studiem interakcí mezi parazity a jejich hostiteli. Jan Šlapeta přednáší veterinární parazitologii na Faculty of Veterinary Sciences, University of Sydney. Je autorem či spoluautorem více než stovky vědeckých publikací. V současné době je zástupcem šéfredaktora vědeckého časopisu "International Journal for Parasitology" a dříve působil jako člen redakční rady vědeckého časopisu „Veterinary Parasitology".

 

 

Informace na koudelab@vfu.cz

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person