Rektor ocenil akademické sportovce

Vodní sporty, běh a badminton, to jsou sporty, ve kterých dosahují akademičtí sportovci z Veterinární a farmaceutické univerzity Brno největších úspěchů. Za sportovní aktivity, píli při skloubení sportu s náročným studiem a reprezentaci univerzity ocenil rektor Pavel Suchý pětici studentů z VFU Brno.

 

Ceremoniál se uskutečnil během pondělního zasedání kolegia rektora. Profesor Pavel Suchý ocenil význam sportu pro vysokoškolské studenty a těm, kteří dosahují mimořádné výsledky, popřál do budoucna hodně úspěchů. Poté již trojice sportovkyň (jedna oceněná studentka se pro nemoc předání nezúčastnila) a jeden sportovec převzali z rukou rektora diplomy i stipendia.

 

Ocenění za reprezentaci VFU Brno získali: Blanka Ligurská (rafting), Veronika Milerská (plavání), Vanda Hošeková (orientační běh), Lenka Levková (speed badminton) a Radoslav Conev (vodní pólo).

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person