Vyšlo poslední číslo Vita Universitatis v roce 2014

Vánoce se blíží a s nimi se blíží i konec roku. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Vám přináší poslední vydání Vita Universitatis v tomto roce. V šestém letošním čísle se dozvíte vše důležité z dění posledních týdnů.

Hlavní téma se tentokrát věnuje propagačním aktivitám univerzity, které otevírají nové číslo časopisu článkem Cesty a cíle univerzitního public relations.

 

V rubrice celouniverzitních informací začneme prvním dílem seriálu TOP absolventi VFU Brno, který přinese interview s významnými absolventy univerzity. Jako první se o své vzpomínky a názory na studium podělil ústřední ředitel SVS Milan Malen. V článku prorektora Alfreda Hery se také dočtete o projektech VaV pro rok 2015 a naleznete zde i reportáž z první lekce jezdectví, které nově nabízí KCHK i pro zaměstnance univerzity.

 

Získáte přehled o dění na jednotlivých fakultách, dočtete se, jak se FVL podílí na vzdělávání humánních chirurgů, jak kvalitní mléko obsahují jihomoravské automaty na mléko a k čemu všemu otevírá dveře studium farmacie. Dostaneme Vás na sympózium z historie veterinární medicíny a farmacie, na antibiotický den a imatrikulace studentů prvních ročníků. Za zpěvu vánočních písní rozsvítíme vánoční strom před rektorátem a poblahopřejeme k životnímu jubileu prof. Drahoslavu Pravdovi.

 

Časopis je volně dostupný v elektronické formě na webových stránkách VFU Brno.

 

Vita Universitatis 6/2014

 

Příjemné čtení, krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce přeje redakce VU.

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person