Kurz manažerských dovedností pro studenty FVL

„Vítejte v realitě“ je název kurzu manažerských dovedností pro studenty čtvrtého, pátého a šestého ročníku Fakulty veterinárního lékařství VFU Brno s českou státní příslušností. Pokud si plánujete založit vlastní veterinární praxi nebo budete žádat o místo veterinárního lékaře, je kurz určený právě Vám.

 

Kurz se zaměří na představení právních aspektů zahájení podnikání, zaměstnání i zaměstnávání, seznámí s organizačními aspekty vstupu do výdělečné sféry a vysvětlí, jak hledat zaměstnání nebo vytvořit perfektní CV. Dozvíte se také, jak být úspěšní ve výběrových řízeních a při přijímacích pohovorech.  Budou také diskutovaná témata jako přijímání personálu, praktické aspekty podnikání, zahájení činnosti, vedení firmy a spolupracovníků, efektivní spolupráce, konkurenční prostředí a základy marketingu. Každá oblast bude vztažena přímo na veterinární problematiku.

 

Čtyřdenní kurz proběhne v úterý 25. listopadu, ve středu 10. prosince, v pondělí 15. prosince a ve středu 17. prosince 2014. Každý den od 8:00 do 17:00 hodin s přestávkami.

 

Přihlašovat se můžete do 18. listopadu 2014 na e-mail hneu.vfu@gmail.com. Nezapomeňte uvést celé jméno, emailový a telefonický kontakt, osobní číslo a ročník.

 

Kurz se uskuteční v rámci projektu OP VK Internacionalizace výuky veterinární medicíny jako cesta na evropský trh práce  (CZ.1.07/2.2.00/28.028)

 

Bližší informace poskytne Helena Neumayerová z Ústavu patologické morfologie a parazitologie
na e-mailu hneu.vfu@gmail.com.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person