FVHE se představí na Gaudeamus 2016 v Praze

Fakulta veterinární hygieny a ekologie VFU Brno představí své studijní obory na IX. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus v Praze. Ten se uskuteční 26. a 27. ledna v pražských Letňanech. Gaudeamus je nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia, nejen po maturitě. Návštěvu veletrhu lze doporučit každému studentovi III. a IV. ročníku střední školy a všem zájemcům o celoživotní vzdělávání.


Fakulta bude mít na veletrhu informační stánek, kde zájemci získají veškeré informace o studiu. FVHE v současnosti nabízí studium Veterinární hygieny a ekologie, Bezpečnosti a kvality potravin a Ochrany zvířat a welfare. Informační stánek návštěvníci veletrhu najdou pod číslem 86. Přehled nabízených studijních programů si zájemci mohou prohlédnout také na stránkách fakulty.


Sedm prvních ročníků veletrhu se každoročně konalo na výstavišti Praha Holešovice. V roce 2015 proběhnul Gaudeamus Praha poprvé v areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech, kde se uskuteční i letošní devátý ročník. Pořadatelé očekávají, že návštěvnost letošního veletrhu přesáhne devět tisíc. Gaudeamus Praha 2016 letos přivítá více než 180 českých i zahraničních vystavovatelů.


Cílem veletrhu je poskytnout co nejvíce informací o vysokoškolském vzdělávání absolventům středních škol a celému spektru zájemců o celoživotní vzdělávání.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person