VFU se představí středoškolákům na Gaudeamus Praha 2015

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno představí své studijní obory na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus v Praze. Veletrh Gaudeamus je nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia, nejen po maturitě. Návštěvu veletrhu lze doporučit každému studentovi III. a IV. ročníku střední školy a všem zájemcům o celoživotní vzdělávání.

 

Univerzita bude mít na veletrhu informační stánek, kde zájemci získají veškeré informace o studiu na VFU Brno. Kromě toho si univerzita připravila přednášku o studiu na jednotlivých fakultách, na kterou se návštěvníci veletrhu mohou těšit ve středu 28. ledna v 13:25 hod.

 

Sedm předchozích ročníků veletrhu se každoročně konalo na výstavišti Praha Holešovice. V roce 2015 Gaudeamus Praha poprvé proběhne v areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech. Průměrná návštěvnost pražského veletrhu přesahuje 7 tisíc osob, které letos přivítá více než 150 českých i zahraničních vystavovatelů.   

 

Cílem veletrhu je poskytnout co nejvíce informací o vysokoškolském vzdělávání absolventům středních škol a celému spektru zájemců o celoživotní vzdělávání.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person