Poradenství pro studenty na VFU Brno

Univerzitní studium představuje v životě studenta významný mezník, který s sebou nese řadu změn a nároků. Množství informací, které studenti musí umět zpracovat, se zvětšuje a studenti se snadno mohou dostat do situace, z kterých jen obtížně sami hledají východisko. Složité situace při studiu pomáhá studentům VFU Brno řešit poradenský servis. Konkrétní služby univerzita představí na připravované diskusi se studenty.

 

Studijní, kariérní a psychologické poradenství, to jsou služby pro studenty, na jejichž zkvalitnění se Veterinární a farmaceutická univerzita Brno hodlá zaměřit. Připravila proto seminář, na kterém budou o stavu a vývoji těchto služeb pro studenty diskutovat zástupci univerzity. "Zajímá nás, co studenti chtějí, potřebují a přejí si v oblasti poradenství, proto pořádáme seminář na téma poradenství na VFU Brno. Ten bude probíhat formou diskuse se studenty. Na akci představíme jednotlivé typy poradenství na univerzitě s jednotlivými garanty, zodpovíme dotazy a současně vyslechneme návrhy na zlepšení služeb," zve na akci kancléřka univerzity Barbora Šolcová.

 

Seminář se uskuteční 22. dubna v multifunkční místnosti v přízemí Studijního a informačního centra. Začátek je v 17:00 hodin. Akce je určena všem studentům VFU Brno.

 

 

 

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person