Vyšlo májové číslo Vita Universitatis

Je tu květen, areál zezelenal, blíží se přijímací zkoušky, zkouškové období, státnice a promoce. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Vám přináší další číslo Vita Universitatis. V novém čísle se dozvíte vše důležité z dění posledních týdnů.


Hlavní téma se tentokrát věnuje kvalitě vzdělávací a tvůrčí činnosti. Přečíst si o jejím zajišťování i hodnocení můžete v článku profesora Vladimíra Večerka.


V rubrice celouniverzitních informací pokračujeme čtvrtým dílem seriálu TOP absolventi VFU Brno, který přináší interview s významnými absolventy univerzity. Tentokrát se vrátíme na FVHE. O své vzpomínky na studium se podělil místopředseda vlády ČR, doktor Pavel Bělobrádek. V dalších článcích se dočtete o službách Konzultačního a poradenského centra pro studenty VFU Brno a kolik přihlášek přijala studijní oddělení jednotlivých fakult.


Získáte přehled o dění na jednotlivých fakultách, dočtete se, kdo roznesl soupeře na kopytech při závodech vozatajů, na ochranu zvířat v praxi a jak se studenti FaF utkali o cenu děkana. Významnou událostí posledních dnů byl studentský Majáles 2015, z kterého přinášíme spoustu fotek. Podíváme se na jarní týden sportu a na 38. EPSA Výroční kongres ve Francii.

 

Časopis je volně dostupný v elektronické formě na webových stránkách VFU Brno.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person