Univerzita oslaví dětský den

Děti, zábava, sport a koně, tak bude vypadat akce, která na konci května proběhne na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno. Univerzita totiž pořádá dětský den, na který zve děti a rodiče nejen z univerzity. Letošní ročník je v pořadí třetí, předchozí dětské dny provázela velká účast.


Vysokoškolský sportovní klub a Jezdecký klub VFU Brno zve na Dětský den. Ten proběhne ve středu 27. 5. 2015 od 15,00 hod. v areálu VFU Brno. Akce se odehraje v jezdecké hale, tělocvičně a přilehlých venkovních prostorách. Pro děti bude připravena jízda na koních, jízda v kočáru taženém koňmi, střelba ze vzduchovky, jízda na koloběžce, skok v pytli, florbal (hrát se bude v tělocvičně, nutná sálová obuv) a řada dalších atrakcí. Každý účastník obdrží za snahu drobnou sladkou odměnu. Na děti i na rodiče se těší kolektiv pracovníků Kliniky chorob koní a Ústavu tělesné výchovy a sportu VFU Brno.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person