VFU Brno na Národní výstavě hospodářských zvířat

 

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky se na brněnském výstavišti bude konat od 25. do 28. června, opět s velkou účastí chovatelů a zvířat a za velkého zájmu návštěvníků. Mezi vystavujícími nebude chybět Veterinární a farmaceutická univerzita Brno. Expozici VFU Brno naleznou návštěvníci výstavy v pavilonu P.


Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Na 200 českých a zahraničních vystavovatelů zde prezentuje chovatelské technologie, veterinární a reprodukční techniku, krmiva a zemědělské stroje. Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků.


Počtem hospodářských zvířat půjde o přehlídku srovnatelnou s největšími evropskými výstavami svého druhu. Národní výstava potvrzuje dobré jméno a vysokou kvalitu české živočišné výroby, stejně jako kvalitu naší zemědělské techniky a technologií pro chov. Současně bude probíhat také Národní výstava myslivosti a 27. a 28. Června také Výstava chovatelských potřeb.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person