Studentské organizace přivítají prváky

Vysoká škola představuje pro mnoho studentů novou životní etapu. Nové prostředí, noví lidé, nové nároky a očekávání. Začátky jsou těžké, prváci zmatení a v důsledku toho často i vyučující. O plynulé ponoření do studia na VFU Brno a o úvod do života vysokoškoláka se každoročně starají studentské organizace veterinární IVSA Brno a farmaceutická USF.

 

Studentské organizace i v letošním roce uspořádaly přivítání studentů prvních ročníků. Obě akce se uskuteční o víkendu 18. - 20. 9. 2015. Prváci se prostřednictvím her, přednášek i neformálních diskusí seznámí s novým prostředím VFU Brno, dozví se něco o výuce a studijním systému, starší a zkušenější spolužáci jim předají různá doporučení a tipy nejen v rámci univerzitního vzdělávání, ale také v rámci života v Brně obecně. Především se však všichni seznámí, aby se jim nové prostředí hned z úvodu nezdálo příliš „sterilní".

 

Pokud jste se ještě nestihli přihlásit nebo se zajímáte o další informace, můžete kontaktovat zástupce jednotlivých organizací.

 

Odkaz na FB událost Seznamováku 2015 IVSA.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person