Na VFU bude přednášet Christian Zidorn a Antonella Leone

Farmaceutická fakulta VFU Brno pořádá přednášky prof. Christiana Zidorna z Leopold-Franzens-Universität Innsbruck a prof. Antonelly Leone z Institute of Science of Food Production (ISPA-CNR) v Lecce.

 

Přednáška Christiana Zidorna „Chemosystematics of higher land and sea plants?" se uskuteční ve čtvrtek 26. 11. 2015 v 13:00 v seminární místnosti 221 v Pavilonu farmacie II. Na stejném místě o den později bude mít přednášku Antonella Leone "Bioprospecting: Possibilities and Challenges in Development of bioactive compounds and novel foods", začátek je v 12:15hod.

 

Jedná se o přednášky zahraničních odborníků z oblasti farmaceutických věd, které jsou primárně určeny pro smíšené auditorium studentů magisterského studijního programu, DSP i pro akademické a neakademické pracovníky. Zvaní jsou však všichni zájemci o danou problematiku.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person