Rektor ocenil akademické sportovce

Plavání, irské tance a rafting, to jsou sporty, ve kterých dosahují akademičtí sportovci z Veterinární a farmaceutické univerzity Brno největších úspěchů. Za sportovní aktivity, píli při skloubení sportu s náročným studiem a reprezentaci univerzity ocenil rektor Pavel Suchý trojici studentek z VFU Brno.


Ceremoniál se uskutečnil během zasedání kolegia rektora. Profesor Pavel Suchý ocenil význam sportu pro vysokoškolské studenty a těm, kteří dosahují mimořádné výsledky, popřál do budoucna hodně úspěchů. Poté již trojice sportovkyň převzala z rukou rektora diplomy a stipendia.


Ocenění za reprezentaci VFU Brno získala: Veronika Milerská z FVL za reprezentaci v plavání a dálkovém plavání, Blanka Ligurská z FaF za reprezentaci v raftingu, slalomu a sjezdu na divoké řece a Michaela Tvrdíková z FVL za reprezentaci v irských tancích.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person