V sobotu se budou na VFU Brno prohánět vozatajové

I v centru Brna se dá uspořádat akce, za kterou je většinou třeba vydat se na okraj města. Příkladem jsou vozatajské závody, které o víkendu pořádá Klinika chorob koní Veterinární a farmaceutické univerzity Brno. Diváci uvidí vozatajský parkur jednospřeží, dvouspřeží i čtyřspřeží.

 

V sobotu 27. 2. v jízdárně VFU Brno odstartují Halové závody spřežení. První soutěžní spřežení vyjedou na speciální povrch jezdecké haly už v devět hodin dopoledne. Diváci uvidí vozatajský parkur v různých disciplínách. Chybět nebude ani královská disciplína čtyřspřeží. Akce se uskuteční v kryté jízdárně Veterinární a farmaceutické univerzity Brno v Králově Poli.


Soutěžit o cennou trofej v rámci Zimního jezdeckého poháru spřežení přijedou špičkoví jezdci z celé České republiky. Na medailové příčky chce zaútočit také veterinární lékařka z Kliniky chorob koní, doktorka Markéta Sedlinská.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person