Majáles VFU Brno je tu, přijďte taky!

 

 

I v letošním roce zůstane tradice májových studentských oslav na Veterinární a farmaceutické univerzitě neporušená. Ve středu 4. května se od 12:00 opět uskuteční Majáles s bohatým programem. Na konání Majálesu vyhlásil rektor VFU Brno také rektorské volno.

 

Na celé odpoledne je v areálu univerzity připraven bohatý program, za kterým stojí IVSA Brno. Těšit se můžete například na vystoupení pěveckého sboru Plica Vocalis v doprovodu afrických bubnů doktora Kabeše, jezdecká vystoupení Hipoklubu, psí vystoupení nebo představení Mysliveckého kroužku.

 

Farmaceuti se postarají o palačinky a ukázky z molekulární kuchyně. Jako hosté zavítají na Majáles  Veterináři bez hranic i medici z IFMSA. Chybět samozřejmě nebudou soutěže o zajímavé ceny, dražba, autogramiády nebo koloběžky. O večerní zábavu se postarají Je m´appelle Claude (JMC) nebo FUNKY CHICKEN.

 

O komfort vašich chuťových pohárků se také nemusíte bát, dobrot z grilu a nápojů bude dostatek.

Vstupné na akci je dobrovolné, na program můžete kouknout tady.

 

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person