Zkouškové období začalo - knihovna mění otevírací dobu

Laboratoře a posluchárny se vyprázdnily, studenti se noří do studijní materiálů - akademický rok 2015/2016 se přehoupl do své závěrečné části v podobě letního zkouškového období. Mění se také otevírací doba univerzitní knihovny.

Knihovna je od 23. května otevřena v době 7:30–16:00 (pondělí-čtvrtek) a 8:00–14:00 (pátek).

 

Dlouhé zírání do monitoru ani do poznámek nebo jiných studijních textů očím ale nesvědčí a tak je čas od času potřeba zaostřit na vzdálenější předměty. Pro zrelaxování očí a zklidnění myšlenek se můžete v knihovně ve Studijním a informačním středisku vydat na prohlídku soutěžních černobílých fotografií zvířat. Náhled výstavy najdete zde.

 

Autory snímků vystavených na zástěně napravo od výpůjčního pultu jsou studenti a zaměstnanci VFU Brno. V týdnu 23. – 27. května mohou všichni studenti svým hlasem také rozhodnout o udělení Ceny studentů. Další vítězné snímky vyberou zaměstnanci knihovny, kteří soutěž letos poprvé pořádají. Rozhodnutí o nejlepších snímcích letošní soutěže padne v pondělí 30. května.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person