Čtvrtá letošní Vita Universitatis je na světě

V úhledných balíčcích dorazilo v pondělí z tiskárny závěrečné číslo Vita Universitatis roku 2016.
Ode dneška v ní můžete podle libosti listovat a číst hned na několika místech.

 

Prostřednictvím podatelny jsou výtisky zasílány na jednotlivé ústavy a kliniky i děkanáty fakult. Další časopisy si můžete vyzvednout ve stojanu v přízemí rektorátu, před knihovnou (a v knihovně) nebo na stolečcích v prostorách Studijního a informačního centra.

 

Aktuální číslo jsme věnovali rekapitulaci postřehů ze zahraničních veletrhů vysokoškolského vzdělávání a ohlédnutí za spoluprací s dalšími moravskými univerzitami na projektu společné zahraniční propagace, prostor dostali i zahraniční studenti působící na VFU. Připomínáme si také čtvrtstoletí farmacie na naší univerzitě, výročí  a významná setkání, která se na půdě Veterinární a farmaceutické univerzity v uplynulých měsících odehrála. Nechybí zmínky o úspěchu brněnské organizace International Veterinary Students´ Association nebo dojmy z vítání studentů prvních ročníků a prostor dostal i spolek zahraničních studentů – BVOIS.

 

Přes veškerou snahu se nám nepodařilo do tohoto čísla zařadit připravovaný rozhovor s doktorkou Janecko z Kanady, která na Fakultě veterinární hygieny a ekologie letos úspěšně ukončila doktorské studium. Omlouváme se tedy za chybnou informaci v úvodním článku, rozhovor vyjde až v příštím čísle časopisu (na začátku března 2017, rovněž v tištěné podobě).

 

Kdy bude Vita online?

 

U čísel, která vydáváme v tištěné podobě, je elektronická verze spíš doplňkem, který nastupuje ve chvíli vyčerpání tištěných časopisů.
edit: UŽ JE :)

 

Přejeme příjemné čtení a těšíme se na vaše postřehy.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person