IVSA zve na Veterinární ples 2017


Drahé dámy, vytáhněte střevíčky, vážení pánové, oprašte obleky! Závěr plesové sezóny 2017 si přivlastnily bály pořádané studentskými spolky VFU Brno. A už tuto sobotu 4. března zaplesají (jistě nejen) studentská srdce v Kulturním Centru Babylon na Veterinárním plese.

 

„Srdečně zveme všechny studenty, zaměstnance i přátele Veterinární a farmaceutické univerzity na Veterinární ples. Těšit se můžete na skvělou kapelu, cimbálovku i kulturní zážitek,“ láká na událost Juraj Turňa, prezident brněnské organizace IVSA. Právě ta se režie slavnostního večera ujala i letos.

 

Kdo neholduje cimbálovce, přijde si na své u vystoupení skupiny Party Leaders, od půlnoci bude hrát DJ. Večerem provede zkušený moderátor Jiří Filip.

Potřebujete další důvod, abyste přišli? No dobrá - velkým lákadlem je tradiční tombola, kterou obohatily ceny třeba od BigSnowJam, Tron Laser Arény, Sport Balkán, „únikovky“ 60'Escape, ale i  Rekola, thajských masáží Tawan, Muzea města Brna či Cupcakekárny.

 

Lístky kvapem mizí, stále ještě je ale můžete ulovit od sličných slečen a švarných jinochů v přízemí Studijního a informačního centra. Prodejní okénko vedle Krmítka se vám otevírá denně v čase 10-14 hodin. A cena? Posezení u stolu vás vyjde na 350,-Kč /os., lístky na stání pořídíte za 250,-Kč.

 

Nenechte se dál přemlouvat a přijďte se pobavit a poznat kolegy v novém světle!

Uvidíme se v sobotu 4. 3. v KC Babylon (Kounicova 686/22), úderem 19. hodiny.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person