Vita Universitatis 1/2017 míří do vašich rukou

Ještě než jarní paprsky sluníčka rozpustily sníh, zabalili jsme první letošní číslo Vita Universitatis do sněhové obálky a odeslali jej do tiskárny. A od tohoto týdne si můžete jen a jen svoje číslo ukořistit v přízemí rektorátu, v knihovně, na jednotlivých ústavech i děkanátech nebo v prostu „SICky“.

A co vás v tomhle čísle čeká? Tak v první řadě rozhovor s Nicol Janecko, na který jsme vás lákali už minule ;). V aktuální „Vitě“ se ale můžete taky podívat do permanentně slavící Budapešti, do Nemocnice pro Medvídky nebo lékárny v Senegalu. 

 

Po celou zimu jsme důkladně sbírali dojmy vlídných i přísných zkoušejících a samozřejmě také (tvrdě) zkoušených, abychom se o ně s vámi nyní mohli podělit. Třeba z toho na příští zkouškové vytáhnete pár tipů.

 

Velkou radost nám při přípravě tohoto čísla udělaly úspěchy a ocenění výjimečných kolegů (pracujících i studujících) a doufáme, že vás budou inspirovat.

 

A dál… dál už nebudeme zdržovat a necháme vás v klidu číst.

 

Přejeme vám příjemné čtecí chvíle a doufáme, že se rádi podíváte i na další číslo, které vyjde v květnu, tentokrát ale pouze elektronicky. Najdete ho na webu, případně – pokud se ozvete na adresu kounkovak@vfu.cz – vám ho hned po vydání pošleme s osobním věnováním rovnou do e-mailové schránky.

 

P. S.  A kdy že bude online ta aktuální Vita? Jen co zmizí poslední tištěná čísla. Takže určitě brzy!

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person