Už máte svůj lístek na XXII. Ples farmaceutů?

 

Existuje lepší způsob, jak se rozloučit s plesovou sezónou, než ve společnosti farmaceutů? Ani náhodou! Tek tedy – milé noblesy a drazí džentlmeni – načerpejte síly, nažehlete šaty a přeleštěte boty na XXII. Ples farmaceutů. Čeká nás už 24. března „na Semilasse“. 

 

Na tradiční událost brněnské plesové scény zve Unie studentů farmacie v čele s prezidentkou Dominikou Studenou. A co si na letošek farmaceuti připravili? Kromě ukázky standardních tanců TK TŠ Starlet a vystoupeníropeskipping Hedgehogs Jihlava se můžete těšit i na Horňáckou cimbálovou muziku Romana Sokola. A kdo že nám to rozproudí krev a roztančí celé Semilasso? Skupina Kolorez a ve druhé polovině noci Dj Danns! Celým večer vás navíc provede okouzlující duo Eva Uřičářová & Eva Hammerová.

 

A protože žádný ples se neobjede bez pořádné tomboly, buďte si jistí, že i ta farmaceutická ukrývá samé poklady – namátkou třeba poukazy na lasergame i do jump parku nebo „praktické dárky do každé domácnosti“ od firmy Primeros. Unionisté vzkazují: „Tombolu máme tak nabitou, že je téměř nemožné nevyhrát.“

 

Zásoba lístků se ztenčuje, ale vy ten svůj ještě ulovit stihnete (když nebudete váhat moc dlouho). Zarezervovat si je můžete na www.usf.cz/ples, vyzvednout a zaplatit je pak můžete do pěti dní přímo v sídle Unie studentů farmacie (vedle Pavilonu Farmacie II). Cena 250, Kč/os. na sezení, 200,- Kč na stání, členové unie ušetří 50 korun. Podrobné informace najdete na stránce pro rezervace.

 

Přijďte se družit v pátek 24. března do KC Semilasso (Palackého tř. 126), sál se otevře v 19 hodin, úvodní proslov zazní v 19:45.

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person