A co po škole? Kariérní cesty představí farmaceutický Job Fair

Unie studentů farmacie (USF)zve všechny studenty všech ročníků Farmaceutické fakulty VFU Brno na Veletrh pracovních příležitostí. Ve středu a čtvrtek 29.–30. března 2017 se mohou těšit na sérii přednášek a prezentací jednotlivých společností.

 

„Negarantujeme, že se to po Job Fair-u změní, ale zkusit by se to mělo!“ okomentovali pořadatelé tradiční absolventské meme ještě před odhalením programu.

 

První den přinese komplexní informační balíček o doktorském studiu, vystoupení vybraných absolventů fakulty, odborné přednášky, návod jak zatočit s prokrastinací i novinky EPSA Autumn Assembly v režii USF.

 

Na druhý den veletrhu už si zástupci pozvaných farmaceutických společností a lékáren připravují prezentace.  Kromě přednášek si s nimi můžete popovídat i u stánků, které budou v prostoru Studijního a informačního centra po celou dobu veletrhu.

 

Aktuální informace můžete sledovat i na Facebooku.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person