Majáles, kam se podíváš!

Brno se nachází uprostřed „měsíce studentů“ - ten zahájilo ho slavnostní vztyčení májky na náměstí Svobody 6. dubna, kde bylo zastoupení VFU v porovnání s ostatními univerzitami nejsilnější. Pokud jste u stavby májky nebyli, podívejte se na část stavebního úsilí a konečný výsledek třeba na našem Instagramu.

 

Měsíc studentů vyvrcholí velkým Brněnským Majálesem na Výstavišti v sobotu 6. května od 12 hodin. Už dopoledne ale půjde slavnostní průvod s alegorickými vozy z náměstí Svobody na místo konání hlavního programu. Náš alegorický vůz připravuje se svou družinou Andrejka z Farmaceutické fakulty (FaF) – kandidátka na Královnu majálesu.  Mimochodem, když ji podpoříte v on-line hlasování, pomůžete jí zvítězit nad kandidátkami z ostatních univerzit. Zatím sice vede, ale zástupkyně VUT jí šlape na paty…

 

Zatímco FaF útočí na post Královny, Fakulta veterinárního lékařství (FVL) – resp. Jirka z FVL – bojuje o trůn Krále. I on potřebuje hlasy podporovatelů.  Jde o hlasy elektronické a případně o hlasy přímo na Brněnském majálesu. Když Jirka s Andrejkou vyhrají, budou moc reprezentovat studenty VFU Brno v jednání s městem a rozvojem tzv. Studentského Brna. Už jste viděli jejich video s heslem #Jedemevtomspolu?

 

Mimochodem, lístky na Brněnský majáles získáte za tu nejvýhodnější cenu (420 Kč) vedle Krmítka v úterý (12-13 hodin) nebo ve středu (13-14 hodin) na Unii studentů farmacie (budova vedle Pavilonu farmacieII).

 

Jeden Majáles nestačí!

Už od nepaměti je významnou událostí na VFU vlastní Majáles našich studentů. Ten samozřejmě nechybí ani letos, jen připadá už na duben. IVSA na jeho přípravách pracuje od rána od večera a posílá vám tuhle krásnou pozvánku:

 

 

Na den konání - úterý 25. dubna od 12 hodin je vyhlášené rektorské volno, program i aktuální informace najdete tady.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person