Falling walls: Vědecký projekt ve třech minutách

Máte skvělý vědecký projekt nebo řešení problému a dokážete jej anglicky sdílet s ostatními ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže The Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida!. Uzávěrka přihlášek je 8. dubna, tak zbořte zdi svého ostychu a ukažte světu, co ve vás je!

 

Smyslem Falling Walls je dát dohromady skvělé hlavy, přinést dechberoucí myšlenku, myšlenku, která zboří všechny stěny a bariéry. Vítěz celonárodního kola bude Českou republiku zastupovat na významné konferenci v Berlíně, která se pravidelně organizuje v předvečer výročí pádu Berlínské zdi.

 

3 minuty jsou v tomto případě klíčové. Každý účastník má jen 3 minuty, aby prezentoval svou myšlenku. Může si připravit i prezentaci, maximálně však 3 slidy. V prvním bude název, a v druhém musí vystihnout podstatu svého nápadu. Přihlásit se může každý. Vítáni jsou studenti všech stupňů, dokonce i Ph.D. a postdoc. 

 

O vítězi rozhodne odborná porota složená ze 7 členů, odborníků z různých oblastí. Komunikačním jazykem je angličtina.

 

Podívejte se na VIDEO z loňského ročníku.

Další podrobnosti naleznete na webové stránce ZDE.

 

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person