Sraz absolventů u příležitosti 100. výročí založení naší univerzity

V sobotu 2. 6. 2018 od 9 do 16 hodin proběhlo  jedinečné setkání absolventů a studentů veterinárních a farmaceutických oborů, který se konalo u příležitosti 100. výročí založení Veterinární a farmaceutické univerzity Brno.  Setkání se konalo na brněnském výstavišti v pavilonu A, v rámci oslav založení československého státu, Festivalu RE:PUBLIKA. 

 

Pro absolventy a studenty byl připraven celodenní naučně populární program, v němž kolegové z naší alma mater i z dalších institucí a odborníci z praxe prezentovali zajímavá témata z profesního života. Součástí programu byly také tzv. absolvent pointy, v rámci nichž obdrželi zúčastnění absolventi a studenti diplom u příležitosti 100. výročí založení univerzity a pamětní odznak.

 

Zábavným doplněním celého dne byl doprovodný program Mysliveckého kroužku při VFU Brno pod vedením MVDr. Miloše Vávry. Vystoupení s loveckými psy přilákalo nejen absolventy a studenty VFU Brno, ale také případné budoucí zájemce o studium z řad nejmladších návštěvníků festivalu.    

 

Děkujeme všem za účast na slavnostním Srazu absolventů a studentů Veterinární a farmaceutické univerzity Brno konaném ku příležitosti 100. výročí založení naší alma mater. Budeme se těšit na další setkávání v rámci oslav výročí v druhé polovině roku 2018. Ti, kdo chtějí dodatečně získat „Diplom ku příležitosti 100. výročí založení VFU Brno“, si jej mohou vyzvednout v Archivu VFU Brno. Termíny vyzvednutí si, prosím, předem domluvte s Mgr. Evou Zatloukalovou (zatloukalovae@vfu.cz).

 

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person