Aktuality

Jak připravit výzkumný projekt pro H2020

16. května 2019

Praha

Info

 

Technologické cenrum AV ČR pořádá seminář Jak připravit výzkumný projekt pro H2020 pro všechny, kteří chtějí připravit kvalitní návrh projektu typu RIA a IA. Workshop je určen pro ty, kteří se s programem H2020 ještě nestihli hlouběji seznámit.

 

 

 


 

 

 Národní informační den

akce Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA

 

2. dubna 2019

AV ČR, Národní 3, Praha 1 (sál 206)

Registrace

Info

 

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Evropskou komisí a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pořádá dne 2. dubna 2019 Národní informační den zaměřený na akce Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA). Mezi pozvanými řečníky jsou Samy Bettiche z Evropské komise (REA), čeští řešitelé MSCA grantů i hodnotitelé těchto typů projektů. Akce proběhne v angličtině.

 

 

 


 

 

Fórum pro zemědělství 

(Forum for the Future of Agriculture - FFA 2019)

  

9. dubna 2019

Brusel

Info

 

Každoroční Fórum pro zemědělství (Forum for the Future of Agriculture - FFA 2019) se zaměří na zabezpečení potravin a životního prostředí. Hlavní akce bude doprovázena regionálními konferencemi v celé Evropě. Účelem FFA je podnítit otevřenou diskusi o budoucnosti evropského a světového zemědělství a zdůraznit důležitosti potravinové a environmentální bezpečnosti.

 

 

 

 


 

Na stránkách odělení je vedena tabulka aktuálně otevřených výzev k podávání projektů do Evropských strukturálních a investičních fondů a na základě dostupných informací indikativní přehled připravovaných výzev.

google+
Palackého tř. 1946/1, 612 42 Brno, Česká republika, tel. 541 561 111, vfu@vfu.cz, ID datové schránky: y2cj9e8, elektronická podatelna: podatelna@vfu.cz This website hasn't the responsible person