V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

- SEKRETÁŘKA / administrativní pracovnice

- STUDIJNÍ REFERENT/KA

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VETUNI rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.

Ústav chovu zvířat, výživy zvířat a biochemie přijme zaměstnance na pozici:

SEKRETÁŘKA / administrativní pracovnice

Náplň práce:

  • vyřizování administrativních a ekonomických záležitostí pracoviště (jednání se zaměstnanci, objednávky zboží, práce s účetními doklady, správa inventárního majetku, zajišťování personální agendy pracoviště – dovolenky, neschopenky, docházka apod.)

Požadavky:

  • vzdělání SŠ nebo vyšší (ekonomický směr výhodou)
  • samostatnost a aktivní přístup při plnění úkolů
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí prestižní univerzity
  • nástup k 1. 7. 2021
  • práci na hlavní pracovní poměr - úvazek 40 h/týdně
  • klidné pracovní prostředí
  • stravenky (možnost stravování v areálu univerzity)
  • 6 týdnů dovolené
  • pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování

Přihlášky s pracovním životopisem zasílejte do 15. 4. 2021 na e-mailovou adresu pribylovad@vfu.cz. Případné telefonické dotazy na tel. č. 541 562 671 (paní Hana Šírová).

Fakulta veterinárního lékařství Veterinární univerzity Brno přijme zaměstnance na pozici:

Studijní referent/ka

  • zajišťování komplexní studijní agendy v určených studijních programech
  • zabezpečování agendy spojené s přijímacím řízením
  • zápisy studentů
  • organizace imatrikulací
  • vedení osobních spisů studentů
  • organizace státních závěrečných zkoušek včetně promocí
  • zpracování analýz výsledků studia

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána (není podmínkou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel, Outlook)

Nabízíme:

  • nástup možný od 1. června 2021
  • práci na hlavní pracovní poměr – úvazek 40 h/týdně
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené)

Profesní životopisy prosím zasílejte pouze na e-mailovou adresu mokraji@vfu.cz , případně volejte na telefonní číslo: 541 562 022.

Studuj na Fakultě veterinárního lékařství

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

Více zde

TEXT