V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VFU rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.

Rektor Veterinární a farmaceutické univerzity Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici

referent/ka spisové služby/archivář/ka

Popis pozice:

  • Zajišťování komplexní agendy oddělení Univerzitní archiv a správa dokumentů, zejména archivu, spisovny, badatelny a podatelny VFU Brno.
  • Kontrola a metodický dohled v oblasti archivnictví a výkonu spisové služby na VFU Brno.
  • Provádění výběru archiválií ve skartačním řízení a mimo skartační řízení podle zákona o archivnictví.
  • Vedení příslušné evidence archiválií podle platné legislativy.
  • Zajišťování péče o svěřenou část Národního archivního dědictví včetně zpracování archivních fondů a vyhotovování archivní pomůcek.
  • Přejímání a evidence přírůstků archiválií, příprava delimitací a zpracovávání lokace svěřených archivních fondů.
  • Vedení agendy spojené s vyhledáváním a zpracováním údajů v uložených archiváliích pro potřeby VFU Brno a zpřístupňování archiválií v soulkadu s platnou legislativou
  • Zajišťování ochrany archivních fondů a samostaná publikační činnost.
  • Peče o archiválie vzešlé z činnosti VFU Brno.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání archivního nebo historického směru nebo v příslušném speciálním oboru podmínkou.
  • Velmi dobrá znalost související legislativy (zákon o archivnictví a spisové službě a další).
  • Praxe min. 2 roky na obdobné pozici výhodou, může být i absolvent.
  • Znalost práce na PC (především MS Word, MS Excel).
  • Komunikativní znalost německého/anglického jazyka.
  • Zkušenosti se systémem PEVa výhodou.
  • Schopnost týmové spolupráce.

Nástup dle dohody.

K písemné přihlášce je nutno doložit profesní životopis, kopii dokladu o dosaženém vzdělání a písemný souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Podklady zasílejte výhradně elektronicky na adresu mokraji@vfu.cz.

Ústav přírodních léčiv, Farmaceutická fakulta VFU Brno, přijme zaměstnance na pozici

farmaceutický laborant/-ka

Náplň práce:

  •           zajišťování praktické výuky studentů
  •           příprava zkoumadel pro laboratorní účely a praktická cvičení studentů
  •           provádění odborných laboratorních prací
  •           zjišťování stavu přístrojového vybavení a jeho využití, řešení dílčích
  •           tematických a výzkumných úkolů
  •           spolupráce při vedení odborné dokumentace

Požadujeme:

  •           středoškolské vzdělání, obor farmaceutický laborant, chemický laborant
  •           znalost anglického jazyka výhodou
  •           práce na PC a praxe vítány
  •           schopnost samostatné práce, pečlivost a spolehlivost

 Nabízíme:

  •           práci na hlavní pracovní poměr
  •           zázemí prestižní univerzity
  •           příjemný a mladý kolektiv
  •           zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  •           perspektivu dlouhodobé spolupráce
  •           nástup dohodou
  •           pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování

Profesní životopisy včetně kopie dokladu o dosaženém vzdělání zasílejte pouze na emailovou adresu kubickovat@vfu.cz.
Informace na telefonním čísle: 541 562 023. V případě, že uchazeč bude vybrán do užšího kola, bude o této skutečnosti informován.

Rektorát VFU Brno přijme zaměstnance na pozici

účetní na ekonomickém oddělení

  •        komplexní účetní a daňová agenda
  •        jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou, rodičovskou dovolenou)
  •        předpokládaný nástup 1. 12. 2019 nebo dohodou

Požadujeme:

  •        SŠ vzdělání ekonomického směru
  •        praxe ve vedení účetnictví
  •        znalost předpisů v oblasti účetnictví a daní
  •        znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel, Outlook)
  •        spolehlivost, pečlivost, svědomitost
  •        samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

  •        práci na hlavní pracovní poměr
  •        zázemí prestižní univerzity
  •        stravenky, stravování v areálu
  •        6 týdnů dovolené
  •        perspektivu dlouhodobé spolupráce
  •        pracoviště v centru Brna s možností bezplatného parkování

Profesní životopisy, včetně kopie dokladu o dosaženém vzdělání a písemného souhlasu s využitím
osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení, zasílejte pouze na e-mailovou adresu mokraji@vfu.cz.
Informace na telefonním čísle: 541 562 022. V případě, že uchazeč bude vybrán do užšího kola, bude o této skutečnosti informován.

Proč studovat na VFU

Pro Brno tehdy rozhodla jeho centrální poloha v nově vzniklém státě a také snaha přispět k počeštění města. Brno tak získalo po České technice založené v roce 1899 svou druhou univerzitu.

Více zde

Uplatnění absolventů

Více zde

Prtnerské školy

Více zde

TEXT