V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

- akademický pracovník (Ústav biologie a chorob volně žijících zvířat, Ústav ochrany a welfare zvířat a veřejného veterinárního lékařství)

- akademický pracovník (Ústav farmakologie a farmacie, Klinika chorob psů a koček)

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VETUNI rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.

Děkanka Fakulty veterinární hygieny a ekologie Veterinární univerzity Brno vypisuje výběrové řízení na obsazení míst

akademický pracovník

Ústav biologie a chorob volně žijících zvířat

1 pracovní místo – úvazek 0,5, nástup od 9/2021

Kvalifikační a odborné předpoklady:

  • VŠ vzdělání v oblasti veterinární medicíny nebo příbuzných oborech se zaměřením pro výuku v oblasti obecné biologie a zoologie
  • probíhající nebo dokončené doktorské studium
  • dobré předpoklady pro pedagogickou a vědeckou práci

Ústav ochrany a welfare zvířat a veřejného veterinárního lékařství

1 pracovní místo - úvazek 1,0, nástup od 8/2021

  • VŠ vzdělání chemicko-technologické, přírodovědné nebo veterinární se zaměřením na biostatiku a výzkumně se zaměřením na analýzy vody

1 pracovní místo - úvazek 0,5, nástup od 8/2021

  • VŠ vzdělání v oblasti veterinární medicíny se zaměřením na ochranu zvířat a veřejné veterinární lékařství

  • VŠ vzdělání v oblasti právní, ekonomicko-správní nebo veterinární se zaměřením na veterinární předpisy, správní právo a ekonomiku podnikání OSVČ

1 pracovní místo - úvazek 0,2, nástup od 8/2021

  • VŠ vzdělání v oblasti veterinární medicíny, ochrany zvířat a welfare se zaměřením na ochranu zvířat

Náplň práce:

  • pedagogická činnost (výuka a příprava na výuku, organizace výuky, zkoušení)
  • výzkumná a publikační činnost v oboru výuky a výzkumného zaměření ústavu
  • administrativní práce spojené s výukou a výzkumem

Nabízíme:

  • zázemí prestižní univerzity
  • stravenky (možnost stravování v areálu univerzity)
  • 8 týdnů dovolené
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování

K písemné přihlášce je nutno doložit: profesní životopis, kopie dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání, kopie dokladů o pedagogické a vědecké hodnosti, přehled o odborné činnosti, seznam publikací, písemný souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Podklady zasílejte do 20. 6. 2021 elektronicky na e-mailovou adresu: pribylovad@vfu.cz nebo písemně na personální oddělení Veterinární univerzity Brno, Palackého tř. 1946/1, PSČ 612 42.

Děkan Fakulty veterinárního lékařství Veterinární univerzity Brno, Palackého tř. 1946/1,
612 42 Brno, vypisuje

výběrové řízení
na obsazení míst akademických pracovníků na

Ústav farmakologie a farmacie – 1x úvazek 0,2 – 0,5

Požadavky: ukončené VŠ vzdělání (vyjma bakalářského SP)

Kliniku chorob psů a koček – 1x úvazek 0,2 – 0,5

Požadavky: ukončené VŠ vzdělání veterinárního směru (vyjma bakalářského SP)

K písemné přihlášce je nutno doložit profesní životopis, kopie dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání, kopie dokladů o pedagogické a vědecké hodnosti, přehled odborné činnosti, seznam publikací, písemný souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Podklady zasílejte do 11. 6. 2021 elektronicky na e-mailovou adresu mokraji@vfu.cz  nebo písemně na Právní a personální oddělení VETUNI, Palackého tř. 1946/1, PSČ 612 42.

Studuj na Fakultě veterinárního lékařství

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

Více zde

TEXT