EN
/ VETUNI / JSEM STUDENT / CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ / Kvalifikační a odborné kurzy / Specializované školení se zaměřením na prohlídku včelstev a rozebrání včelího díla

Specializované školení se zaměřením na prohlídku včelstev a rozebrání včelího díla


Specializované školení dle vyhlášky č. 19/2018 Sb. ze dne 31. ledna 2018 §39g-h.

Obsahem dvoudenního specializovaného školení je teoretická výuka, kde účastník získá znalosti v oblasti nebezpečných nákaz včel a jejich klinických projevů ve včelstvech, současného výskytu nákaz včel, informačních zdrojů k aktuální nákazové situaci, nákaz včel, zoohygieny chovu včel a správné praxe v chovu včel, právní problematiky související s výskytem nákaz včel. V rámci praktického cvičení dojde k prohloubení dovedností při prohlídce včelstev na stanovišti, při rozebrání včelího díla a při posouzení klinického stavu dospělých včel a včelího plodu a dovedností při odběrech vzorků, při jejich označování, uchovávání a odesílání do laboratoře k požadovanému vyšetření.

Místo konání:

Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s., Slatiňanská 135, 538 25 NASAVRKY

Termín konání:

termín: jaro - termín bude určen při dostatečném zájmu a příznivé epidemické situaci - zájemci mohou vyplnit předběžnou přihlášku (viz níže)

Doba trvání:

Dvoudenní školení, 16 výukových hodin, zakončeno zkouškou (písemný test, praktická zkouška).

Cena školení:

Celková cena školení 7600,- Kč 

Registrační poplatek ve výši 7600,- kč uhraďte až budete vyzváni e-mailem . V případě, že do kurzu nenastoupíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 2000,- Kč.  Poplatek zasílejte prosím bezhotovostně  jednorázovým příkazem ve prospěch účtu u ČSOB Brno, č. ú. 154568547,  kód banky  0300, v. s. 9720210420,  k. s. 0308, VETUNI IČ 62157124, DIČ CZ62157124.

Doklad o zaplacení obdržíte v průběhu školení.
Ubytování a strava nejsou v ceně kurzu.

Přihlášení:

předběžná přihláška  - zde- 

další termín bude pravděpodobně na jaře  - pokud máte zájem a chcete být osloveni vyplňte zde předběžnou přihlášku 

přihláška ve formátu MS forms neodesílá automatické potvrzení, potřebné informace obdržíte e-mailem až bude znám termín dalšího kurzu

Kapacita školení je omezena na 20 osob. Organizátor si vyhrazuje právo informovat přihlášené o zařazení,  případně o zařazení do následného termínu školení.

Ubytování a strava :

Účastník školení  si zajišťuje ubytovánía stravu sám ve SOUV Nasavrky. Kontakt SOUV -zde-.

V případě dotazů kontaktujte prosím MVDr. Janu Krejčířovou, tel. 541 562 089, email: krejcirovaj@vfu.cz  

Aktuální nabídka kurzů do kterých se můžete hlásit je  ZDE