Aktuality:

on-line  registrace všech členů VSK VFU (nutná pro nové členy a pro stávající členy, kteří ještě nejsou registrování na on-line formuláři!)

Všichni členové (noví i stávající) musí být registrovaní na on-line VSK formuláři odkaz zde

Stávající členové vyplňují mimo svoje iniciály i číslo kartičky a oddíl. Pokud nenaleznete v nabídce svůj sport, kliknětě na "rekreační sport". Bez on-line registrace do VSK VFU není možná elektronická registrace do sportů, která začne 23. 9. 2020!

Členské příspěvky  je třeba uhradit na č.ú.: 1345473369/ 0800, specifický symbol: 1. Jako zprávu pro příjemce je nutné uvést jméno studenta, osobní číslo a číslo členské průkazky (pokud členem ještě nejste, stačí napsat místo čísla čl. průkazky-nová).

Poplatek za ZS 2020/21 (pro nové členy) Poplatek za rok 2020 (stávající členové)
studenti VFU Brno, Pharm MUNI 200 Kč studenti VFU Brno, Pharm MUNI 400 Kč
zaměstnanci VFU Brno 300 Kč zaměstnanci VFU Brno 600 Kč
ostatní 500 Kč ostatní 1000 Kč

Nové stanovy VSK VFU Brno

Vysokoškolský sportovní klub byl založen v roce 1974 a počtem členů patří ke středně velkým vysokoškolským sportovním klubům. Aktuálně VSK nabízí studentům i zaměstnancům vyžití téměř ve 30 sportovních odvětvích

VSK - ve spolupráci s ÚTVS organizuje

Nepovinné zimní, jarní, letní i podzimní sportovní kurzy a výlety.
Turistiku, vysokohorská turistiku, běžecké a sjezdové lyžování, cykloturistiku, vodácké akce, windsurfing, putovní akce. (viz. nabídka sportovních kurzů)
Podílí se na pořádání sportovních přeborů vysokých škol pro studenty, zaměstnance i absolventy univerzity a každoročně organizuje turnaje nejen míčových her.

Odkazy na spřátelené organizace:

FOTOGALERIEStuduj na Fakultě veterinárního lékařství

 

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

 

Více zde

TEXT